Vše a jen to dobré přeje tým PROLEDCE!

Rok 2020 se chýlí ke konci a sluší se malé bilancování, čeho jsme jako spolek PROLEDCE! dosáhli za uplynulý rok.

Rok 2020 se asi navždy zapíše v naší paměti jako rok plný změn. Jako rok, během kterého jsme museli ze dne na den čelit novým situacím a výzvám. Stejně jako pro všechny z nás, byl rok 2020 jiný i pro náš spolek.

Nebylo možné se setkat tolikrát, kolikrát bychom chtěli a nemohli jsme zrealizovat tolik věcí, které jsme původně měli v plánu. Ale to nevadí! Využili jsme čas k tomu, abychom naše plány mohli vylepšit a věříme, že v novém roce budete s námi při jejich realizaci.

Letos jsme tradičně publikovali čtyři čísla čtvrtletníku Ledečák, psali pro vás příspěvky v našem blogu i regionálním tisku, pokračovali ve vylepšování okolí Masarykova pramene, pořádali pravidelné kondiční cvičení, vysázeli jsme hned několik bříz díky adoptivním rodičům a mnoho dalších menších úspěchů, s nimiž jsme vás během roku seznamovali.

Upřímně děkuji všem členům a úžasným dobrovolníkům a organizacím, s nimiž jsme toho mohli udělat tolik. Bez vašich nápadů, energie a chuti dělat něco pro ostatní a pro naše Ledce, by to nebylo ono.

Za celý tým PROLEDCE! přeji klidné prožití vánočních svátků s těmi nejbližšími, pevné zdraví a šťastný vstup do nového roku 2021 jako roku nových výzev!

Za spolek PROLEDCE! z.s.,
Honza Maňas

Napsat komentář