Výsledky komunálních voleb 2022 a první zpráva Ledečákům

Vážené sousedky, vážení sousedé,

sčítání hlasů v komunálních volbách je za námi a výsledky jsou známé. Na tomto místě bychom rádi poděkovali všem těm, kteří k volbám přišli. Je to důkaz, že jim dění v obci není lhostejné a že jim na Ledcích záleží. Většinu hlasů získalo sdružení Pro Ledce, čímž obsadilo 4 ze 7 mandátů. Druhé skončilo sdružení LEDCE NEZÁVISLÍ, kterému tak náleží tři zbývající mandáty.

Volící Ledečáci rozhodli. V obci dojde k obměně vedení.

Věříme, že budeme spolupracující zastupitelstvo, spolupracující obec a že společnými silami budeme usilovat o to, aby se nám všem žilo v Ledcích hezky a abychom na svou obec mohli být pyšní. Nechceme obec rozdělovat a dělat to nebudeme. Věříme, že domov má být místem klidu a pohody a že toho lze dosáhnout jedině tak, že budeme všichni chtít. Že nejde o 7 zastupitelů, ale o všechny Ledečáky.

V nadcházejících dnech se dáme do práce. Chceme být obcí přátelskou, hezkou a moderní. Na těchto základech začneme stavět, jelikož věříme, že dobré vztahy jsou podstatou úspěchu. A chceme, abyste u toho byli s námi. Konstruktivní nápady budou mít na obecním úřadě vždy dveře otevřené. A nejen tam. Přáli bychom si, aby volební aktivita nepolevila a abychom se dál mohli vídat společně na pořádaných událostech v obci, na zasedáních na úřadě.

Začneme plnit body našeho programu. A věříme, že nezklameme.

Napsat komentář