AKCE: Podzimní orientační pochod

Na podzim chystáme se spolkem a zastupiteli Honzou Maňasem a Láďou Žákem orientační pochod. Kdo má rád procházky a plnění rozličných úkolů po trase, rozhodně si přijde na své!

Zváni jsou všechny děti a rodiče (ale i klidně i starší účastníky, kteří mají rádi chůzi, přírodu a jsou duchem stále mladí) na podzimní orientační pochod, který se bude konat v sobotu 10. října.

Účastníky čeká nenáročná pěší trasa v okolí Ledců dlouhá asi 10 km, během které budou ve dvojicích plnit rozmanité úkoly, hledat fotografie míst v krajině a zakreslovat je do mapy, hledat různé značky, luštit hlavolamy apod.

KDY: V sobotu 10. 10. 2020, v kolik hodin bude oznámeno všem účastníkům s předstihem
KDE: tajemství bude odhaleno účastníkům chvíli před,
CO JE TŘEBA: Vycházková obuv a oblečení přizpůsobené počasí.

Cestou vás čeká malé občerstvení a pro nejlepší dvojice na závěr několik zajímavých cen.

Z organizačních důvodů potřebujeme vědět, kolik bude účastníků, proto se v případě zájmu přihlaste nejpozději do 30.9. na e-mailové adrese: pochod@proledce.cz a uveďte, kolik je vám let (alespoň u dětí) a jak se bude váš malý tým jmenovat.

Vzhledem k tomu, že se akce bude konat venku, nevidíme i přes současnou nepříznivou covid situaci v ČR v konání akce problém. Navíc, věříme ve vzájemnou ohleduplnost a dodržování pravidel hygieny, náležitého odstupu a zakrývání úst rouškou tam, kde by se nás sešlo v jednu chvíli více.

Ještě před konáním pochodu vám zašleme více podrobností.

Plakát o akci ke stažení.

Napsat komentář