Ženy, zbystřete! Koncem března startuje kondiční cvičení v Ledcích určené jen pro vás

Pravidelné cvičení s prvky jógy a pilates pouze pro ženy všech věkových kategorií je zárukou zlepšení kondice. Staňte se členkou Dámského klubu pro kondici.

Dne 29. března v 17:30 začíná v prostorách muzea Kondiční cvičení. Všechny ženy jsou zvány na první 60minutovou lekci, na které se dozví vše potřebné a bude možné se domluvit na podrobnostech s lektorkou.

Lekce jsou zdarma a cviky budou přizpůsobeny na míru každé účastnici, takže netřeba se obávat cviků nezvladatelných. Postupem času si na ně ale leckterá účastnice troufne.

KDY: V pátek 29. 3. 2019, sraz v 17:30 hod,
KDEMuzeum,
CO JE TŘEBA: Dobrá nálada, pití, pohodlné oblečení a deka.

Na místě bude možné domluvit jiný termín a čas, který bude vyhovovat většině – někdy se ale začít musí! 🙂

V době, kdy bude venku chladno a jinak nepříznivě, budeme využívat prostory muzea. Při dobrém počasí bude cvičení probíhat venku.

Plakát o akci ke stažení.

Představení lektorky

Milé holky, ženy,  dámy.
Jmenuji se Michaela Žáková. S postupujícím věkem, tuhnoucimi klouby, bolavými zády, kraticim se dechem, bych chtěla vylepšit svou kondici. V mém odhodlání mě dost limituje fakt, že se za cvičením musí jezdit, a tak s narůstajícími kilometry a časem v honbě do fit center, se přesvědčuji, že je to s mojí fyzičkou docela dobré. Ale není!
Pokud to máte podobně, chybí vám jakýsi kondiční klub přímo u nosu, zvu vás 29. 3. v 17:30 na první hodinu našeho Dámského kondicniho klubu do ledeckého muzea. Dáme si hodinku příjemného cvičení s prvky pilates a jógy k protažení a posílení. Vezměte s sebou cokoli, na čem můžete ležet (deku, karimatku) a nějaký třeba ručník k podloženi hlavy. Oblečení nechám na vás, moc to neřešte, myslím, že každá z nás má doma nějaké triko, tepláky.  Na nohy asi teplé ponožky (nevím jak bude v muzeu teplá podlaha) nebo i tenisky s čistou podrážkou. Chtěla bych, aby naše  cvičení bylo příjemné, pestré. Dle poptávky od vás můžeme zařadit časem aerobic, taneční prvky, hůlky, cvičení venku apod.
Jsem ráda,  že jsem se odhodlala a moc se na to těším.
Kondici zdar!
Michaela

Napsat komentář